ziemas

Su naujosiomis „MICHELIN Agilis X-ICE North“ padangomis važiuoti yra dar saugiau, taupiau ir tvirčiau visomis žiemos sąlygomis.(1)

 

 

 

 

Galimi dydžiai
Padangos plotis 165–235
Padangos profilis 65–80
Ratlankio skersmuo 14–16
Apkrovos indeksas 89–118
Greičio indeksas R
Raskite sau tinkamą padangą
lithuanian Michelin Dealerships
Press Room
 • Gaminio privalumai
 • Technologija
 • Dydžiai ir ženklinimo klasės

Jei pageidaujate saugiai važiuoti visomis žiemos sąlygomis su padangomis, pasižyminčiomis ir didele rida, „MICHELIN Agilis X-ICE North“ – kaip tik jums.

 • Dar saugiau ir mobiliau
  Geresnį valdymą ir patogesnį važiavimą apledėjusiais keliais suteikiančios „MICHELIN Agilis X-ICE North“ padangos pasižymi:
  • gerokai didesniu atsparumu slydimui į šoną,
  • didesniu stabilumu posūkiuose.

Išsiskiriančios 25 % didesne sukibimo jėga,* „MICHELIN Agilis X-ICE North“ yra mobilesnės ant sniego, todėl jums paprasčiau nukeliauti ten, kur norite.

 • Didesnė rida
  • ilgesnis naudojimas žiemą dėl geriau įtvirtintų dyglių. Naujieji dygliai tarnauja 30 % ilgiau* nei „Snow-ICE“ padangų.
  • 20 % didesnė rida.(1)
 • Tvirtesnės
  Naujosios „MICHELIN Agilis X-ICE North“ padangos turi tokias pat smūgiams atsparias sieneles kaip ir jų pirmtakės, tačiau yra atsparesnės įbrėžimams.
Geriausios technologijos, naudotos lengvųjų automobilių, sunkvežimių ir SUV padangose

Saugesnės  

Unikalus protektoriaus raštas 

a) Dvi papildomos eilės dyglių sutrumpina stabdymą ant ledo ir padeda kur kas tvirčiau laikytis ant kelio posūkiuose.

b) Išilginiai „neištisinės linijos“ grioveliai gerokai padidina atsparumą slydimui į šoną.

c) Dėl „MICHELIN StabiliGrip“ technologijos, užtikrinančios 16 % daugiau lamelių*, padangos efektas ant sniego primena susigniaužiančią žvėries leteną su nagais. Trijų matmenų, užsiblokuojančios, kintamos geometrijos lamelės protektoriaus blokams ir pačiai padangai suteikia daugiau stabilumo.

Didesnė rida

Išskirtinė MICHELIN dyglių technologija. Nuolat siekiant pagerinti sukibimą, dygliai gaminami pagal „Michelin“ technines specifikacijas, taikomas pačios aukščiausios klasės padangoms.

 

Patvaraus sąlyčio ploto MICHELIN technologija. Dėl MICHELIN „Durable Contact Patch“ (patvaraus sąlyčio ploto) technologijos, užtikrinančios 27 % didesnį sąlyčio plotą*, ir atsparesnio dėvėjimuisi protektoriaus gumos mišinio, „MICHELIN Agilis X-ICE North“ dabar tarnauja dar ilgiau.

Tvirtesnės

Kaip „MICHELIN Agilis“ vasarinėse taip ir žieminėse padangose aštuonios apsaugos išdėstytos taip, kad optimaliai saugotų padangą visose situacijose. Šios apsaugos ir dvigubo karkaso konstrukcija leidžia vairuotojams džiaugtis ilgesniu padangų eksploatavimo laikotarpiu.

 

Padangos plotis Padangos profilis Ratlankio skersmuo Apkrovos indeksas Greičio indeksas Specifikacija
         
165 70 R 14 89 R
185 80 R 14 102 R
185 75 R 16 104 R
195 70 R 15 104 R
195 75 R 16 107 R
195 65 R 16 104 R
205 65 R 16 107 R
215 65 R 16 109 R
225 70 R 15 112 R
225 75 R 16 118 R
235 65 R 16 115 R

 

Aukštyn

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

(1) Gamintojo atlikto bandymo metu palyginta su pirmtakėmis, „MICHELIN Agilis 81 Snow-ICE“ padangomis.

Padangų naudotojai turi užtikrinti, kad jie išsaugo savo padangų kokybę ir eksploatacines savybes. Norėdami sužinoti daugiau apie mūsų saugumo ir naudojimo patarimus, atsisiųskite šį saugumo rekomendacijų vadovą. (PDF 461 kb).

Pateikti padangų oro slėgiai yra tik orientaciniai. Rekomenduojami padangų slėgiai nurodyti transporto priemonės priežiūros vadove. Rekomenduojami slėgiai kartais taip pat būna nurodyti ant priekinių durelių arba degalų bako dangtelio vidinės pusės esančiame lipduke. Svetainėje www.michelin.lt esantys dokumentai ir informacija pateikiami tokie, „kokie yra“ ir be išreikštos ar numanomos garantijos. „Michelin“ pasilieka teisę keisti svetainės turinį be išankstinio įspėjimo.