spaudos centras / 2015/07/15

„Porsche“ ir vėl pasirinko „Michelin“ padangas

„MICHELIN CrossClimate“ sukurtos kintančioms orų sąlygoms.

Pirmosios vasarinės padidinto pravažumo automobilių padangos – patvirtintos, kad tinkamos naudoti ir žiemą.

Pirmosios vasarinės padangos „MICHELIN CrossClimate“, patvirtintos, kad tinkamos naudoti žiemą, nuo rugsėjo mėn. pasirodys ir padidinto pravažumo automobiliams. „MICHELIN CrossClimate“ kuria naują pažangią padangų kategoriją, kuri sujungia žieminių ir vasarinių padangų technologijas, o tai iki šiol buvo laikoma neįmanoma. Padidinto pravažumo automobilių savininkai galės rinktis iš 6 dydžių – nuo 17” iki 19”. Be to, yra ir lengviesiems automobiliams skirtų padangų.

Priešingai nei universalaus profilio padangos, kurių rezultatai vasarą ir žiemą – tik techninio kompromiso rezultatas, „MICHELIN CrossClimate“ suteikta aukščiausia sukibimo su šlapia danga „A“ klasė vertinant pagal vasarinių ir žieminių padangų kriterijus. Pritaikius naujovišką protektoriaus konstrukciją ir panaudojus išmaniuosius elastomerus, padangos prisitaiko pagal orų sąlygas.

Nuo rugsėjo mėn. MICHELIN didina „MICHELIN CrossClimate“ asortimentą ir papildo jį populiariausiems padidinto pravažumo automobiliams skirtomis padangomis, pvz., „Ford Kuga“, „Volkswagen Tiguan“, „Toyota Rav 4“, „Jeep Cherokee“, „Mitsubishi Outlander“, „Nissan Qashqai“. Siūlomi padangų dydžiai – nuo 17” iki 19”. Taigi padidinto pravažumo automobilių padangų bus 6 dydžiai, o lengvųjų – 37, nuo 14’’ iki 18’’.

235/60 R16 104V XL TL CROSSCLIMATE SUV MI Ford Kuga
235/50 R18 101V XL TL CROSSCLIMATE SUV MI Volkswagen Tiguan, Volvo XC70
215/70 R16 100H TL CROSSCLIMATE SUV MI HYUNDAI iX35, HYUNDAI  Tucson, Kia Sportage Peugeot 4008
235/60 R18 103V TL CROSSCLIMATE SUV AO MI Audi Q5 (patvirtinimas), 
235/60 R18 107W XL TL CROSSCLIMATE SUV MI LAND ROVER Evoque, Mercedes GLC, Volvo XC60, 
235/55 R18 104V XL TL CROSSCLIMATE SUV MI Chevrolet Captiva, Toyota Rav 4
225/65 R17 106V XL TL CROSSCLIMATE SUV MI Fiat Freemont, Honda CR-V, Mazda CX-5
235/55 R19 105W XL TL CROSSCLIMATE SUV MI Hyundai Santa Fee, Kia Sorento, Mazda CX-7, 
225/55 R18 98V TL CROSSCLIMATE SUV MI Jeep Cherokee, Mitsubishi Outlander, Nissan X-Trail, Renault Koleos, Subaru Forester
215/55 R18 99V XL TL CROSSCLIMATE SUV MI Nissan Qashqai, Opel Mokka, 
235/65 R17 108W XL TL CROSSCLIMATE SUV MI Land Rover Discovery, Mercedes M, Volksvagen Touareg,
225/60 R18 104W XL TL CROSSCLIMATE SUV MI Honda CR-V, Lexus NX, Subaru Legacy, Volvo XC60

Padangas išbandė ir įvertino šios nepriklausomos organizacijos: „TÜV SÜD Product Service“, „DEKRA Test Center“ ir „UTAC-CERAM Group“. Bandymais patvirtinta, kad ir vasarą, ir žiemą šios padangos pasiekia aukščiausius rezultatus ir yra pranašesnės už rinkoje parduodamas universalaus profilio padangas. „MICHELIN CrossClimate“ privalumai ypač pastebėti vertinant saugumą – stabdant ant sausos dangos.

Naujųjų MICHELIN padangų „CrossClimate“ pasiekiami rezultatai – trijų pažangiųjų technologijų derinio rezultatas.

1. Naujoviškas protektoriaus mišinys:

  • protektoriaus paviršius labai lankstus, todėl sukimba su smulkiausiais dangos nelygumais bet kokiomis sąlygomis – kai danga sausa, šlapia ar apsnigusi.
  • Padangų riedėjimo pasipriešinimas mažas.

2. Unikalus protektoriaus kryptinio rašto ir nestandartinės savaime užsiblokuojančių 3D juostelių padėties derinys:

  • 3D juostelės išilgai protektoriaus blokelių išdėstytos taip, kaip vasarinėse padangose, bet jų konstrukcija ir geometrija – kaip „Michelin“ žieminių padangų. Juostelės banguotos ir keičiasi jų plotis, todėl žiemą susidaro „nagų“ efektas: juostelės kabinasi į sniegą ir didina trauką.
  • Kryptinis raštas su pailgintų blokelių kintamuoju padėties kampu optimizuoja sukibimą su sniegu.
  • Vertikalus ir horizontalus juostelių banguotumas sukelia savaiminio blokavimo efektą.

3. Naujoviškas protektoriaus blokelių su nupjautomis briaunomis ir viso gylio juostelių derinys užtikrina maksimalų sąlytį su danga, todėl pagerėja stabdymo ant sausos dangos veiksmingumas. Be to, naujoviškos viso gylio juostelės užtikrina puikų stabdymą ir trauką ant sniego.

„MICHELIN CrossClimate“ pristato naująją padangų kategoriją. Šios padangos ne universalaus profilio (kurioms būdingi vidutiniai rezultatai vasarą ir žiemą). Tai „premium“ vasarinės padangos, kurioms būdingi aukščiausi žieminių padangų rezultatai. Jų konstrukcija atitinka vairuotojų poreikius, kuriuos patikrino nepriklausomos bandymų įstaigos. Be to, tai sprendimas šiltėjančiam Europos klimatui. „MICHELIN CrossClimate“ – padangos vairuotojams, kurie nori jaustis saugūs važiuodami sausa ar šlapia danga vasarą ir tais atvejais, kai sąlygos tampa žiemiškos.

Kasmet „Michelin“ investuoja daugiau kaip 640 mln. eurų į bandymus ir patobulinimus, atlieka 75 tūkst. bandymų su vairuotojais visame pasaulyje ir apklausia 11 tūkst. padangų pirkėjų.

„Michelin“ – pasaulinis padangų technologijų lyderis. „Michelin“ grupė gamina, parduoda ir skatina su mobilumu susijusius produktus ir paslaugas: lengvųjų automobilių, sunkvežimių, lėktuvų, dviračių, žemės ūkio ir statybos mašinų, motociklų padangas, rengia vadovus, žemėlapius, atlasus, teikia interneto paslaugas (ViaMichelin.com). Grupės būstinė yra Klermone-Ferane (Prancūzija). Visame pasaulyje įmonė samdo daugiau kaip 100 tūkst. darbuotojų ir veikia 170 šalių. „Michelin“ turi 67 gamybos įmones 17 šalių. Lenkijoje „Michelin“ grupė turi padangų gamyklą Olštyne ir prekybos direkciją Varšuvoje.
www.michelin.pl

Papildomą informaciją teikia:
Ewa Konopka, „Michelin Polska“ spaudos atstovė
tel. 691 117 472
e. paštas ewa.konopka@pl.michelin.com

Aleksandra Majchrzak, Weber Shandwick
tel. 691 745 293
e. paštas aleksandra.majchrzak@webershandwick.pl

Michał Pełczyński, Weber Shandwick
tel. 691 745 292
e. paštas michal.pelczynski@webershandwick.pl 

 

Lengvuju automobiliu padangos

lithuanian Michelin Dealerships

Michelin Press Centre