spaudos centras / 2015/07/15

„Porsche“ ir vėl pasirinko „Michelin“ padangas

„MICHELIN“ padangos „Pilot Sport Cup 2“ „Porsche 911 GT3 RS“ automobiliams

„Porsche“ nusprendė, kad „MICHELIN“ padangos „Pilot Sport Cup 2“ galingiausiems automobiliams sudarys naujausio modelio „Porsche 911 GT3 RS“ originalios įrangos dalį. „Pilot Sport Cup 2“ padangomis „MICHELIN“ ketina panaikinti padangų skirstymą į automobilių sportui ir paprastiems keliams skirtas padangas. Tai būtų pavyzdys, kai patirtis iš automobilių lenktynių trasos perkeliama į serijinę gamybą.

Specialiai galingiausiems automobiliams suprojektuotos „MICHELIN“ padangos „Pilot Sport Cup 2“ montuojamos naujausiame modelyje „Porsche 911 GT3 RS“ – priekyje 265/35 ZR20, o ant galinės ašies 325/30 ZR21 dydžio padangos.

„MICHELIN“ padangos „Pilot Sport Cup 2“ specialiai pritaikytos naujojo „Porsche“ modelio reikmėms. Padidinus padangų dydį, palyginti su GT3 versija, padidėjo ir padangų sąlyčio su pagrindu paviršius: priekyje – 20 proc., gale – 18 proc. Tai lėmė, kad pagerėjo sukibimas ir automobilis yra dinamiškiau valdomas.

Visas naujausių technologijų derinys, pritaikytas „MICHELIN“ padangose „Pilot Sport Cup 2“, leido pasiūlyti vairuotojams subalansuotus saugos parametrus ir įspūdingus vairavimo potyrius. Šios padangos rekomenduojamos ir kasdien važinėjant keliais, ir reikliems lenktynininkams lenktynių trasoje. „MICHELIN“ padangų „Pilot Sport Cup 2“ protektoriaus mišinys gaminamas taikant „Bi-Compound“ technologiją, todėl galima naudoti dviejų skirtingų rūšių gumą protektoriaus vidinėje ir išorinėje dalyse. Kintamas sąlyčio paviršius, t. y. „Track Variable Contact Patch 3.0“ technologija, optimizuoja padangos sąlyčio su pagrindu paviršių veikiamas jėgas taip, kad prie pagrindo priglunda kuo daugiau gumos, tiek važiuojant tiesiai, tiek ir posūkiuose.

Palyginti su ankstesnės kartos „Pilot Sport Cup+“ padangomis, „MICHELIN“ padangos „Pilot Sport Cup 2“ tarnauja net 50 proc. ilgiau, padidina važiavimo trasa greitį* ir yra atsparesnės akvaplanavimui.

„Porsche" taip pat rekomenduoja „Michelin“ padangas naudoti modeliui „911GT3 RS“ žiemą:

  • 245/35R20 91V XLTL Pilot Alpin 4 N0
  • 315/35R20 110V XLTL Pilot Alpin 4 N0

„Michelin“ – pasaulinis padangų gamybos technologijų lyderis. „Michelin“ grupė gamina, parduoda ir populiarina judėjimui skirtus produktus ir paslaugas: lengvųjų automobilių, sunkvežimių, lėktuvų, dviračių, žemės ūkio ir statybos mašinų, motociklų padangas, taip pat kelionių vadovus, žemėlapius, atlasus ir interneto paslaugas (ViaMichelin.com). Grupės buveinė įsikūrusi Klermone-Ferane, Prancūzijoje. Įmonėje dirba per 100 tūkst. žmonių visame pasaulyje, 170 šalių. „Michelin“ turi 67 gamybos įmones 17 šalių. www.michelin.lt

Papildomą informaciją teikia: Ewa Konopka, „Michelin Polska“ spaudos atstovė, tel. 691 117 472, ewa.konopka@pl.michelin.com

Lengvuju automobiliu padangos

lithuanian Michelin Dealerships

Michelin Press Centre